logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

 

„Bydgoska Karta Seniora 60+”

Z inicjatywy prezydenta Rafała Bruskiego, Bydgoskiej Rady Seniorów oraz grupy radnych Miasta Bydgoszczy powstał projekt „Bydgoska Karta Seniora 60+”.

Bydgoska Karta Seniora 60+ umożliwia starszym mieszkańcom Bydgoszczy uzyskanie zniżek w wielu instytucjach i firmach zlokalizowanych na terenie Miasta, a nawet całego kraju.

Program „Bydgoskiej Karty Seniora 60+” skierowany jest do osób, które ukończyły 60. rok życia i mieszkają w Bydgoszczy. Jest realizowany w wielu obszarach, m.in. w zakresie edukacji, kultury, sportu, rekreacji, zdrowia i rehabilitacji oraz wielu innych, które znajdą się w ofercie Partnerów Programu.

-Bydgoszcz staje się miastem coraz bardziej przyjaznym osobom starszym. Inwestujemy nie tylko w infrastrukturę, ale też w inne usługi dedykowane seniorom. Zależy nam na tym, żeby zaktywizować starszych mieszkańców miasta, zachęcić ich do wychodzenia z domu i ułatwić dostęp do oferty rekreacyjnej i kulturalnej. A przy okazji stworzyć możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z punktów usługowych czy handlowych, które włączą się do programu – mówi Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy.

Osoby, które chciałyby otrzymać Bydgoską Kartę Seniora 60+ zapraszamy do punktów informacyjnych zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, jak również zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą zniżek dostępnych w programie - TUTAJ

Serdecznie dziękujemy firmom i instytucjom, które przystąpiły do Programu „Bydgoska Karta Seniora 60+”.
Cieszymy się, że wspólnie możemy wspierać seniorów w naszym mieście, tworząc dla tej grupy mieszkańców lepsze warunki życia oraz coraz więcej możliwości aktywnego spędzania czasu.

Do współpracy zapraszamy także nowych partnerów - więcej TUTAJ