logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Startuje IMPRODROM 2022
Przed nami kolejna edycja Festiwalu Teatrów Improwizowanych - IMPRODROM. Zaczynamy w piątek (07.10) od Kosmicznego Wieczoru.


IMPRODROM organizowany jest przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i cztery kobiety z bydgoskiego teatru improwizowanego wymyWammy. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2014 roku i do dziś przyciąga miłośników teatru, sztuki improwizacji, dobrej zabawy i jeszcze lepszej atmosfery.
Tak też będzie i w tym roku – IMPRODROM startuje już w piątek (7 października) i rozpocznie się od Kosmicznego Wieczoru!, podczas którego będzie można obejrzeć spektakle improwizowane wybrane spośród przesłanych aplikacji.
Wyjątkowość tegorocznej edycji podkreślają także rozbudowane zajęcia warsztatowe przygotowane z myślą zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.
Warsztaty dla ludzi rozpoczynających przygodę z impro, albo chcących ją kontynuować poprowadzi Beata Różalska. Na uczestników czekają dwa dni pracy (8 i 9 października), czyli w sumie sześć godzin zajęć.

Zaawansowani będą mogli wziąć udział w intensywnych warsztatach masterclass. Poprowadzi je niesamowity artysta Omar Argentino Galván, jedna z najważniejszych postaci hiszpańskiej sceny improwizacji. Jest improwizatorem, nauczycielem i twórcą formatów, a także autorem podręcznika impro „Od skoku do lotu. Podręcznik Impro”.Masterclass zakończy się pokazem całej grupy (9.10).
Finałem będzie pokaz filmu impro pt. „IN BETWEEN/POMIĘDZY“, na premierę którego zapraszamy 8 października o godz. 19.00.
Zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury. Szczegółowy program TUTAJ