logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Odrobina magii na początek sezonu
„Opowieści z Narnii” według kultowej powieści C.S. Lewisa zainaugurują sezon artystyczny 2022/23 w Teatrze Kameralnym. Pierwsza tegoroczna premiera już w najbliższą sobotę, 24 września br. Bilety w sprzedaży.


Odrobina magii na scenie? Dlaczego nie od razu cała szafa! Teatr Kameralny w Bydgoszczy w nowym sezonie zaprasza na premierę spektaklu „Opowieści z Narnii” według kultowej powieści C.S. Lewisa w adaptacji Radosława Paczochy. Widzowie, wspólnie z czworgiem rodzeństwa, przeniosą się do niezwykłego świata ukrytego we wnętrzu starej szafy. To będzie niezapomniana przygoda pełna zwrotów akcji, fantastycznych stworzeń i wyjątkowych bohaterów.

Spektakl w reżyserii Gabriela Gietzky’ego to epicka opowieść o starciu sił dobra i zła. W samym centrum wydarzeń znajdą się Łucja, Zuzanna, Piotr i Edmund, którym niełatwo będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie, obserwując ich dojrzewanie, nauczą się razem z nimi, że każdy z nas dysponuje prawdziwymi magicznymi zdolnościami: odwagą, przyjaźnią i empatią.

„Opowieści z Narnii” to prawdziwe sceniczne widowisko, a przy tym mądry i wciągający spektakl. Dajcie się porwać sile tej magicznej sztuki. Lew Aslan, Biała Czarownica, Faun Tumnus – takich bohaterów spotkacie tylko w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy. Otwórzcie z nami drzwi magicznej starej szafy – zachęcają twórcy.

Kup bilet TUTAJ.