logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Superbohaterowie z wizytą w CH Focus!

2023-05-20 11:00
2023-05-20 19:00
Focus Mall Bydgoszcz
Dla dzieci
Bezpłatne
Focus Mall Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Jesteś fanem Spider – Man’a, a może fascynuje cię świat Transformersów? Jeśli ciekawi cię, co u nich słychać, koniecznie odwiedź CH Focus! Już w najbliższą sobotę filmowi superbohaterowie odwiedzą bydgoskie centrum handlowe zachęcając dzieci do wspólnej zabawy! Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji – m.in. miasto animowanych bohaterów, w którym będzie można rozegrać turniej na PlayStation, spotkanie oko w oko z Optimusem Primem, strefa zabawek czy też pokaz filmowych zwiastunów najgorętszych hitów tego lata oraz darmowy popcorn w mini kinie.
Najbliższa sobota (20 maja) w CH Focus upłynie pod znakiem wyjątkowych atrakcji dla dzieci z udziałem ich ulubieńców -  filmowych superbohaterów!
Fani jednego z bohaterów świata Marvela z pewnością pierwsze kroki skierują do Spider-Man city –miasta animowanych bohaterów filmu „Spider-man: poprzez Multiwersum”, najnowszej odsłony przygód człowieka – pająka. Tu każdy będzie mógł zapozować do zdjęcia z prawdziwym Spider – Man’em, zagrać w gry na PlayStation, sprawdzić swoje moce na Spider-man’owej konstrukcji wspinaczkowej lub bawić się w strefie zabawek Hasbro.
Wielkich emocji dostarczy najmłodszym także strefa Transformers, w której będą mogli spotkać się z sympatycznym, żółtym autobotem Bumblebee oraz porozmawiać z odważnym Optimusem Primem! Strefa robotów nawiązuje do kontynuacji przygód popularnych autobotów w nowej produkcji Transformers: Przebudzenie bestii. Dodatkowo w strefie zabawek Hasbro na gości czekać będzie najnowsza seria bohaterów Transformers i stanowiska do gier na PlayStation.
Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników Żółwi Ninja. Przy okazji zbliżającej się premiery animowanego filmu o nich pt.: „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”, do wygrania w konkursach będą nagrody w postaci „żółwiowych” gadżetów.
W zaaranżowanym mini kinie będzie można obejrzeć filmowe zwiastuny tegorocznych premier z udziałem superbohaterów i poczęstować darmowym popcornem. Dla uczestników zaplanowano także wiele ciekawych konkursów z nagrodami.
Na spotkanie z filmowymi superbohaterami CH Focus zaprasza już w sobotę, 20 maja, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu salonu Smyk.
- Serdecznie zapraszamy małych fanów na spotkanie oko w oko z ulubionymi bohaterami kultowych filmów. W sobotę najmłodsi będą mieli możliwość przenieść się do ich niezwykłego świata i przeżyć emocjonującą przygodę uczestnicząc w rożnych aktywnościach i konkursach. To również doskonały sposób dla rodzin z dziećmi na spędzenie wolnego czasu– mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: focusbydgoszcz.pl

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl