logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Biurowe wieże przy rondzie Fordońskim
Powstają pierwsze kondygnacje nowoczesnego biurowca przy rondzie Fordońskim. Liczyć będzie on 9 pięter. Na parterze obiektu znajdą się lokale usługowe.


Działka na rogu ul. Fordońskiej i Wyszyńskiego, na której powstaje Arkada Business Park, liczy ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych. Inwestycja jest podzielona na etapy. W pierwszej kolejności rozpoczęto budowę jednego 45-metrowego biurowca. Dwie kondygnacje podziemne zajmą parkingi. Obecnie trwa ich budowa. Miejsca postojowe funkcjonować mają też na zewnątrz budynku (łącznie 150 stanowisk). Na parterze przewidziano przestrzeń usługowo-handlową. Na pozostałych 9 kondygnacjach zaplanowano blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych na biura. Na ostatnim piętrze zaprojektowano również duży taras widokowy. W budynku funkcjonować mają 4 windy.

Inwestycja realizowana jest w ramach grupy Arkada Holding. Docelowo cały kompleks biurowy składać się ma z dwóch podobnych budynków. W ramach inwestycji planowane jest również zagospodarowanie przyległych terenów i rozbudowa przyległego układu drogowego. 

Wiz. Materiały inwestora