logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Wyspa Młyńska i Park Kochanowskiego rozbłysną setkami świetlnych iluminacji
Drugi raz w Bydgoszczy wyjątkowe wydarzenie – Baśniowy Ogród Świateł. Tuż po zmroku w ostatni weekend września (24-25.09) świetlne instalacje przeniosą bydgoszczan do tajemniczego świata baśni, w którym wszystko jest możliwe. W tym roku spotkamy się w dwóch lokalizacjach. Wstęp jest wolny!


Już 24 i 25 września odbędzie się druga edycja Baśniowego Ogrodu Świateł czyli wydarzenia, podczas którego świetlne instalacje przejmą najpiękniejsze miejskie lokacje. W tym roku, po spektakularnym sukcesie ubiegłorocznego debiutu, Baśniowy Ogród Świateł rozrasta się, goszcząc nie tylko w przepięknym parku im. Jana Kochanowskiego, ale także na Wyspie Młyńskiej, czyli w miejscu, które jest najsłynniejszą wizytówką Bydgoszczy.

W programie zaplanowano spektakularne instalacje artystyczne z wykorzystaniem laserów, infinity mirror roomów, mappingów 3D i innych atrakcji, które będą zachwycały przechodniów przez dwa jesienne wieczory pomiędzy godz. 20 a 23.  

Baśniowy Ogród Świateł to propozycja dla całych rodzin, która z pewnością zachwyci nie tylko dzieci ale i wszystkich dorosłych, którzy chociaż na chwilę chcieliby zatopić się w fantazyjnej rzeczywistości, w której wszystko jest możliwe! Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Bydgoszczy.

Baśniowy Ogród Świateł, 24-25 września, godz. 20 – 23. Wyspa Młyńska, Park J. Kochanowskiego. Wstęp wolny

Mapy Baśniowego Ogrodu Świateł: